Rangschikking

Rangschikking en reeksuitslagen

Hierbij de recentste rangschikking. In onderstaande wedstrijdkalender zitten tevens de resultaten van alle eigen wedstrijden én alle uitslagen uit deze reeks. De uitslagen worden in het weekend elk half uur bijgewerkt. De kalender van de betrokken speeldag verschijnt elke week net onder de rangschikking 

Ook alle setstanden zien ?

Op de speeldag zelf tonen we vanaf dit seizoen bovenaan ook de setstanden van tijdens dat weekend (als dit van toepassing is voor de betrokken ploeg natuurlijk) Zo kan je spanning letterlijk nalezen.

Terugkijken op vroegere matchen ? Dan kan dat door op de wedstrijdlijn of uitslag te klikken, de setstanden verschijnen. Setstanden terug wegdoen, klik nogmaals op de wedstrijdregel.  Dit kan voor al onze teams, meer bepaald HA, HB, HC, DA, DB, DC, die de tablet gebruiken. 

Kalender Dames C - Promo 3A - DAP3A
  Gesp.
wedstr.
Gew.
3/0
3/1
Gew.
3/2
Verl.
3/2
Verl.
3/0
3/1
Gew.
sets
Verl.
sets
Ptn
Bovoc Bouwel C 4 4 0 0 0 12 0 12
Volmar Ekeren A 4 4 0 0 0 12 0 12
Hellvoc Hemiksem-Schelle B 5 3 1 0 1 12 6 11
Wavoc Waverse A 5 3 0 1 1 11 6 10
Oxaco BVC Antwerpen B 5 2 0 1 2 8 10 7
VC Heist Delhaize Herenthout B 3 2 0 0 1 6 3 6
Sveka Schoten A 5 2 0 0 3 7 9 6
Mavoc-Mechelen C 5 2 0 0 3 6 9 6
FH NIJLEN C 3 1 1 0 1 6 5 5
Voc Schriek A 4 1 0 0 3 3 10 3
VC St.Janskring Herentals B 4 0 0 0 4 1 12 0
Spinley Dessel C 5 0 0 0 5 1 15 0
Uitslagen DAP3A
Datum Thuisploeg Bezoekers Uitslag
Sat 23/10 16:00Hellvoc Hemiksem-Schelle B Mavoc-Mechelen C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/10 16:30FH NIJLEN C Wavoc Waverse A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/10 18:00VC St.Janskring Herentals B Sveka Schoten A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/10 18:30Volmar Ekeren A Spinley Dessel C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/10 19:00Voc Schriek A VC Heist Delhaize Herenthout B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/10 20:00Bovoc Bouwel C Oxaco BVC Antwerpen B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
 
Sat 18/09 13:30Spinley Dessel C Mavoc-Mechelen C 0 - 3
 Uitslag set 1: 7/25
Uitslag set 2: 10/25
Uitslag set 3: 24/26
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 18/09 20:00Sveka Schoten A Hellvoc Hemiksem-Schelle B 1 - 3
 Uitslag set 1: 22/25
Uitslag set 2: 25/16
Uitslag set 3: 16/25
Uitslag set 4: 22/25
Uitslag set 5:
 
Sat 18/09 20:30Wavoc Waverse A Volmar Ekeren A 0 - 3
 Uitslag set 1: 19/25
Uitslag set 2: 19/25
Uitslag set 3: 14/25
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 19/09 14:00Oxaco BVC Antwerpen B VC St.Janskring Herentals B 3 - 0
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 25/09 14:00Wavoc Waverse A Spinley Dessel C 3 - 0
 Uitslag set 1: 25/16
Uitslag set 2: 25/13
Uitslag set 3: 25/23
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 25/09 14:00VC Heist Delhaize Herenthout B Sveka Schoten A 3 - 0
 Uitslag set 1: 25/20
Uitslag set 2: 25/17
Uitslag set 3: 25/17
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 25/09 16:30FH NIJLEN C Oxaco BVC Antwerpen B 3 - 2
 Uitslag set 1: 25/10
Uitslag set 2: 20/25
Uitslag set 3: 21/25
Uitslag set 4: 25/16
Uitslag set 5: 16/14
 
Sat 25/09 18:00VC St.Janskring Herentals B Hellvoc Hemiksem-Schelle B 0 - 3
 Uitslag set 1: 14/25
Uitslag set 2: 15/25
Uitslag set 3: 14/25
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 25/09 20:00Bovoc Bouwel C Voc Schriek A 3 - 0
 Uitslag set 1: 25/11
Uitslag set 2: 25/16
Uitslag set 3: 25/10
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 25/09 20:00Mavoc-Mechelen C Volmar Ekeren A 0 - 3
 Uitslag set 1: 18/25
Uitslag set 2: 15/25
Uitslag set 3: 21/25
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/10 14:00VC Heist Delhaize Herenthout B Hellvoc Hemiksem-Schelle B 3 - 0
 Uitslag set 1: 25/17
Uitslag set 2: 25/17
Uitslag set 3: 25/20
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/10 18:00VC St.Janskring Herentals B Mavoc-Mechelen C 0 - 3
 Uitslag set 1: 23/25
Uitslag set 2: 9/25
Uitslag set 3: 17/25
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/10 20:00Bovoc Bouwel C Sveka Schoten A 3 - 0
 Uitslag set 1: 25/18
Uitslag set 2: 25/14
Uitslag set 3: 25/10
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/10 20:30Wavoc Waverse A Voc Schriek A 3 - 0
 Uitslag set 1: 25/20
Uitslag set 2: 25/20
Uitslag set 3: 25/22
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/10 20:30Spinley Dessel C FH NIJLEN C 0 - 3
 Uitslag set 1: 15/25
Uitslag set 2: 19/25
Uitslag set 3: 15/25
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 03/10 14:00Oxaco BVC Antwerpen B Volmar Ekeren A 0 - 3
 Uitslag set 1: 9/25
Uitslag set 2: 10/25
Uitslag set 3: 18/25
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/10 15:00FH NIJLEN C Bovoc Bouwel C 0 - 3
 Uitslag set 1: 14/25
Uitslag set 2: 21/25
Uitslag set 3: 16/25
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/10 16:00Hellvoc Hemiksem-Schelle B Oxaco BVC Antwerpen B 3 - 0
 Uitslag set 1: 25/19
Uitslag set 2: 25/15
Uitslag set 3: 25/5
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/10 17:00Voc Schriek A VC St.Janskring Herentals B 3 - 1
 Uitslag set 1: 25/17
Uitslag set 2: 25/11
Uitslag set 3: 21/25
Uitslag set 4: 25/19
Uitslag set 5:
 
Sat 09/10 18:30Volmar Ekeren A VC Heist Delhaize Herenthout B 3 - 0
 Uitslag set 1: 25/20
Uitslag set 2: 25/23
Uitslag set 3: 25/19
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 10/10 11:30Mavoc-Mechelen C Wavoc Waverse A 0 - 3
 Uitslag set 1: 18/25
Uitslag set 2: 16/25
Uitslag set 3: 24/26
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 10/10 16:00Spinley Dessel C Sveka Schoten A 0 - 3
 Uitslag set 1: 13/25
Uitslag set 2: 25/27
Uitslag set 3: 11/25
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/10 14:00VC Heist Delhaize Herenthout B FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 16/10 14:00Hellvoc Hemiksem-Schelle B Wavoc Waverse A 3 - 2
 Uitslag set 1: 25/15
Uitslag set 2: 18/25
Uitslag set 3: 17/25
Uitslag set 4: 26/24
Uitslag set 5: 15/11
 
Sat 16/10 20:00Sveka Schoten A Voc Schriek A 3 - 0
 Uitslag set 1: 25/15
Uitslag set 2: 25/15
Uitslag set 3: 30/28
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 17/10 11:30Mavoc-Mechelen C Bovoc Bouwel C 0 - 3
 Uitslag set 1: 25/27
Uitslag set 2: 23/25
Uitslag set 3: 15/25
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 17/10 14:00Oxaco BVC Antwerpen B Spinley Dessel C 3 - 1
 Uitslag set 1: 26/24
Uitslag set 2: 22/25
Uitslag set 3: 28/26
Uitslag set 4: 25/23
Uitslag set 5:
 
Sat 23/10 16:00Hellvoc Hemiksem-Schelle B Mavoc-Mechelen C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/10 16:30FH NIJLEN C Wavoc Waverse A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/10 18:00VC St.Janskring Herentals B Sveka Schoten A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/10 18:30Volmar Ekeren A Spinley Dessel C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/10 19:00Voc Schriek A VC Heist Delhaize Herenthout B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/10 20:00Bovoc Bouwel C Oxaco BVC Antwerpen B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 30/10 17:00Voc Schriek A Spinley Dessel C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 30/10 18:00VC St.Janskring Herentals B FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 06/11 14:00VC Heist Delhaize Herenthout B Bovoc Bouwel C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 06/11 17:00Voc Schriek A FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/11 14:30FH NIJLEN C Volmar Ekeren A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/11 19:00Voc Schriek A Hellvoc Hemiksem-Schelle B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/11 20:00Sveka Schoten A Mavoc-Mechelen C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/11 20:30Wavoc Waverse A Oxaco BVC Antwerpen B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 13/11 20:30Spinley Dessel C Bovoc Bouwel C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/11 16:00Bovoc Bouwel C Wavoc Waverse A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/11 17:30Mavoc-Mechelen C Voc Schriek A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/11 17:30Hellvoc Hemiksem-Schelle B FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/11 18:30Volmar Ekeren A Sveka Schoten A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 20/11 20:30VC St.Janskring Herentals B Spinley Dessel C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 21/11 14:00Oxaco BVC Antwerpen B VC Heist Delhaize Herenthout B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/11 14:00VC Heist Delhaize Herenthout B Spinley Dessel C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/11 19:00Bovoc Bouwel C Hellvoc Hemiksem-Schelle B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/11 19:00Voc Schriek A Volmar Ekeren A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/11 20:00Sveka Schoten A FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 27/11 20:30Wavoc Waverse A VC St.Janskring Herentals B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 28/11 11:30Mavoc-Mechelen C Oxaco BVC Antwerpen B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 04/12 14:00Wavoc Waverse A VC Heist Delhaize Herenthout B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 04/12 16:00Hellvoc Hemiksem-Schelle B Volmar Ekeren A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 04/12 16:30FH NIJLEN C Mavoc-Mechelen C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 04/12 18:00VC St.Janskring Herentals B Bovoc Bouwel C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 05/12 14:00Oxaco BVC Antwerpen B Sveka Schoten A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 11/12 14:00VC Heist Delhaize Herenthout B Mavoc-Mechelen C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 11/12 18:00Spinley Dessel C Hellvoc Hemiksem-Schelle B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 11/12 20:00Sveka Schoten A Wavoc Waverse A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 11/12 20:00Bovoc Bouwel C Volmar Ekeren A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 12/12 14:00Oxaco BVC Antwerpen B Voc Schriek A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 18/12 18:30Volmar Ekeren A VC St.Janskring Herentals B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 08/01 16:00Hellvoc Hemiksem-Schelle B Sveka Schoten A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 08/01 18:00Spinley Dessel C VC Heist Delhaize Herenthout B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 08/01 18:30Volmar Ekeren A Oxaco BVC Antwerpen B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 08/01 19:00Voc Schriek A Wavoc Waverse A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 08/01 20:00Mavoc-Mechelen C VC St.Janskring Herentals B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 08/01 20:00Bovoc Bouwel C FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 15/01 14:00VC Heist Delhaize Herenthout B Voc Schriek A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 15/01 18:30Volmar Ekeren A Bovoc Bouwel C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 15/01 20:00Sveka Schoten A VC St.Janskring Herentals B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 15/01 20:30Wavoc Waverse A FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 16/01 14:00Oxaco BVC Antwerpen B Mavoc-Mechelen C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 16/01 15:00Hellvoc Hemiksem-Schelle B Spinley Dessel C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 22/01 15:00FH NIJLEN C VC St.Janskring Herentals B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 22/01 17:30Mavoc-Mechelen C Hellvoc Hemiksem-Schelle B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 22/01 19:00Voc Schriek A Oxaco BVC Antwerpen B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 22/01 20:00Bovoc Bouwel C VC Heist Delhaize Herenthout B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 22/01 20:30Wavoc Waverse A Sveka Schoten A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 23/01 18:00Spinley Dessel C Volmar Ekeren A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 29/01 20:00Sveka Schoten A VC Heist Delhaize Herenthout B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 29/01 20:00Bovoc Bouwel C Mavoc-Mechelen C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 29/01 20:30Wavoc Waverse A Hellvoc Hemiksem-Schelle B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 29/01 20:30Spinley Dessel C Voc Schriek A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 30/01 14:00Oxaco BVC Antwerpen B FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/02 15:00FH NIJLEN C VC Heist Delhaize Herenthout B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/02 16:00Hellvoc Hemiksem-Schelle B VC St.Janskring Herentals B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/02 18:30Volmar Ekeren A Wavoc Waverse A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/02 19:00Voc Schriek A Bovoc Bouwel C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/02 20:00Sveka Schoten A Oxaco BVC Antwerpen B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 13/02 11:30Mavoc-Mechelen C Spinley Dessel C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/02 14:00VC Heist Delhaize Herenthout B Volmar Ekeren A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/02 14:30FH NIJLEN C Spinley Dessel C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/02 20:00Sveka Schoten A Bovoc Bouwel C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/02 20:00VC St.Janskring Herentals B Voc Schriek A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/02 20:30Wavoc Waverse A Mavoc-Mechelen C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 20/02 14:00Oxaco BVC Antwerpen B Hellvoc Hemiksem-Schelle B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 26/02 14:00VC Heist Delhaize Herenthout B VC St.Janskring Herentals B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/03 14:00VC Heist Delhaize Herenthout B Wavoc Waverse A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/03 17:30Hellvoc Hemiksem-Schelle B Voc Schriek A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/03 18:00Spinley Dessel C Oxaco BVC Antwerpen B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/03 18:30Volmar Ekeren A FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 12/03 20:00Bovoc Bouwel C VC St.Janskring Herentals B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 13/03 11:30Mavoc-Mechelen C Sveka Schoten A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/03 14:00VC Heist Delhaize Herenthout B Oxaco BVC Antwerpen B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/03 19:00Voc Schriek A Mavoc-Mechelen C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/03 20:00Sveka Schoten A Volmar Ekeren A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/03 20:30Wavoc Waverse A Bovoc Bouwel C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/03 20:30Spinley Dessel C VC St.Janskring Herentals B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 19/03 20:30FH NIJLEN C Hellvoc Hemiksem-Schelle B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 26/03 18:00VC St.Janskring Herentals B Volmar Ekeren A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 26/03 18:30FH NIJLEN C Voc Schriek A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/04 16:00Hellvoc Hemiksem-Schelle B Bovoc Bouwel C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/04 18:00VC St.Janskring Herentals B Oxaco BVC Antwerpen B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/04 18:30FH NIJLEN C Sveka Schoten A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/04 18:30Volmar Ekeren A Voc Schriek A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 02/04 20:30Spinley Dessel C Wavoc Waverse A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 03/04 11:30Mavoc-Mechelen C VC Heist Delhaize Herenthout B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/04 17:30Mavoc-Mechelen C FH NIJLEN C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/04 18:00VC St.Janskring Herentals B VC Heist Delhaize Herenthout B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/04 18:30Volmar Ekeren A Hellvoc Hemiksem-Schelle B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/04 19:00Voc Schriek A Sveka Schoten A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 09/04 20:00Bovoc Bouwel C Spinley Dessel C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 10/04 14:00Oxaco BVC Antwerpen B Wavoc Waverse A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/04 15:00Hellvoc Hemiksem-Schelle B VC Heist Delhaize Herenthout B
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/04 18:00VC St.Janskring Herentals B Wavoc Waverse A
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/04 18:30Volmar Ekeren A Mavoc-Mechelen C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sat 23/04 20:00Sveka Schoten A Spinley Dessel C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
Sun 24/04 14:00Oxaco BVC Antwerpen B Bovoc Bouwel C
 Uitslag set 1:
Uitslag set 2:
Uitslag set 3:
Uitslag set 4:
Uitslag set 5:
 
© 2021 VC FH Nijlen. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper. Powered by JanW-IT